0Wish List

Лазерне різання металу

Лазерне різання металу відбувається шляхом пропалювання структури металу сфокусованим лазерним променем. Як показує практика, лазерне різання - це один із найсучасніших і недорогих способів обробки металу. Для різання металу лазером характерні такі властивості як: висока швидкість роботи, точність деталей, якість різання та практично повністю автоматизований процес. За допомогою лазерного різання листового металу можна виготовляти складні деталі, у яких край не потребує подальшої обробки. Якщо Вам потрібні якісні послуги лазерного різання металу, тоді Вам потрібно звернутися до нашої компанії ГОЙДА та отримати різання металу найвищої якості за прийнятну ціну.

А найголовніше — технологія відкриває нові можливості для обробки широко використовуваних металів:

  • сталі;
  • нержавіючої сталі;
  • алюмінію;
  • латуні;

 

 

Основні характеристики лазерного різання металу від ТМ «ГОЙДА» 

Лазерна різка листового металу будь-якої складності:

Товщина листа сталі до 18 мм;

Товщина листа нержавіючої сталі до 12 мм;

​​​​​​Товщина листа алюмінію до 10 мм;

Товщина листа латуні до 8мм;

Розмір столу: 1500 мм х 3000 мм;

Точність різання 0,02 мм;

Максимальна потужність лазера – 3000W.

 

 

Устаткування для лазерного різання від ТМ «ГОЙДА»

У парку обладнання нашої компанії два потужних лазерних верстати, один з яких призначений для різання листового металу та один для лазерного різання труб. 

Лазерний верстат для порізки листового металу SENFENG SF3015G зі столом розкрою в 3000х1500мм та максимальною товщиною порізки металу до 18мм.

Лазерний верстат для різання труб SENFENG SF 6016T (1500W) з довжиною оброблюваних труб до 6000 мм, діаметром до 150 мм і максимальною товщиною різання металу до 12мм.

 

За рахунок використання таких високопродуктивних та точних верстатів, ГОЙДА зможе забезпечити Вам швидке виконання завдань з лазерної порізки металу у великих обсягах.

 

Переваги, які ви отримуєте співпрацюючи з заводом ТМ «ГОЙДА»:

ЯКІСТЬ

Нове, надсучасне і потужне обладнання  дозволяє виконувати різноманітні потреби клієнта якісно, з надзвичайною точність згідно поставленої задачі;

ТЕРМІНИ

Постійне вдосконалення технічного процесу, гарантує виробництво повного циклу у найкоротші терміни, від 1 години. Наше підприємство працює для Вас  24/ 7.

ЦІНА

Наша компанія має врівноважений підхід до кожного замовлення, можливість оплати за послуги і матеріали на розрахунковий рахунок з ПДВ, без ПДВ, або іншим зручним для Вас способом.

ЛЮДИ

Звертаючись  до нас Ви можете бути впевненими, що наша висококваліфікована команда з величезним досвідом роботи, як комерційного відділу, так і працівників на ділянках, допоможуть у вирішенні найскладніших задач і турботливо поставляться до Ваших вимог.

ПАРТНЕРСТВО

Підписуючи з нами договір на довгострокові плани, Ви отримуєте можливість  відтермінування оплати за послуги і матеріали строком до 21 доби, що дає більше можливості планування і збільшення об’ємів виробництва.

ДОСТАВКА

Власний автопарк ТМ «ГОЙДА» за Вашої потреби виконає доставку готового замовлення у любий куточок нашої великої і незалежної України.

ЕКОНОМІКА

Співпрацюючи з заводом ТМ «ГОЙДА», Ви сплачуєте за матеріали по гуртовим цінам заводів виробників України, так і інших країн. Цей крок ми запровадили завдяки багаторічній співпраці і партнерству з лідируючими постачальниками у цій галузі, з якими працюємо з 2000 року.

СТАБІЛЬНІСТЬ

Наша компанія пройшла величезний шлях через фінансові і державні кризи, але завод ТМ «ГОЙДА» постійно розвивається і вдосконалюється, даючи нові робочі місця і сплачує податки до державного бюджету України.

 

 


 
Щоб замовити лазерне різання металу в Дніпрі від ГОЙДИ, 
звертайтеся за телефоном: +38 097 788 58 52
Ел. Пошта laser@goida-da.com