Навіть не мріяли про таку красу

Мешканці Дніпра з задоволенням спостерігають, як їхні вулиці і двори стають краще та комфортніше. Як неодноразово наголошував мер Дніпра Борис Філатов, оновлення мікрорайонів і зон відпочинку, де живе найбільша кількість людей, є одним із пріоритетів.

«Скільки живу тут, завжди засмучув зовнішній вигляд дворів — усе розбите, старе і жахливе. Коли вже темно на вулиці, то й з дому виходити не хочеться. Тепер інша справа. Я радий, що чутиму під вікнами дитячий сміх, а не дзвін пляшок», — так описує зміни на проспекті Калнишевського місцевий мешканець Олександр. У його рідному дворі, біля будинків 12 і 24 нині завершили масштабну реконструкцію зони відпочинку. До цього ділянка десятиліттями захаращувалася, а місцеві жалілися: про повноцінні прогулянки біля свого дому вже стомилися й мріяти.

«Ну а як, як тут можна було пройти? Ні з візочком, ні дитині на велосипеді не проїхати. Ходиш і думаєш: хоч би ноги не поламати. Тепер, нарешті, зробили як годиться. Мер допоміг. Філатов нас чує і завжди йде назустріч», — ділиться враженнями молода матуся Олена.

Після ремонту на майданчику відновили освітлення, встановили камери відеоспостереження. Поставили зручні лавочки, дитячий майданчик, урни. На тротуарах вклали бетонні плити, а газони оснастили системою автоматичного поливу. Облаштовано також зону для паркування.

«Тут тепер подобається всім. Філатов молодець. Берегти лише треба, утім це вже наша справа», — наголошують місцеві.

Так, у наступні періоди місто продовжить опікуватися цим питанням — аби покращити життя містян. Зроблено багато. Але ще більше роботи - попереду.

«У нас справді амбітні цілі. Разом з нашим мером Борисом Філатовим, разом із усією командою ми системно працюватимемо для того, що б люди — незалежно від того, живуть вони в центрі чи у спальних районах, із задоволенням поверталися до себе додому, могли спокійно гуляти тут із дітьми та батьками», — зазначив депутат міської ради Сергій Пустовий.
Джерело
20.11.2020

Возврат к списку

ООО "НПК "ГОЙДА"

Детские площадки, детские площадки для садика, детские игровые площадки, производители детских площадок украина, детские игровые площадки купить харьков, интератлетика, детская площадка под ключ, Гойда, спортивная площадка, купить тренажеры, Киев

49094,
Украина, Днепр., ул. Мандрыковская, 44-д Пн-Пт: 09:00-18:00,
Сб - Вс: выходной

+38 098 713 42 42

+38 063 713 42 42

info@goida-da.com