0Wish List
Product Code: KRN-37

Ігровий комплекс з гіркою з нержавіючої сталі "Еко"

Ігровий комплекс з гіркою з нержавіючої сталі "Еко"
Ігровий комплекс з гіркою з нержавіючої сталі "Еко"
Ігровий комплекс з гіркою з нержавіючої сталі "Еко"
Length
3,98 m
Width
3,56 m
Overall Height
2,2 m
Age group
3-12 age
Product weight
228 kg
Safety zone
60,3 m2
Slide height
0,9 m

Ігровий комплекс з гіркою з нержавіючої сталі «Еко» здебільшого виготовляються з дерева акації, тому має більший термін експлуатації  і має естетичний зовнішній вигляд. Цей комплекс обладнаний канатною сіткою, дерев’яними колодами, канатним трапом з наклоном та  нержавіючою гіркою для спуску. Нержавіюча гірка має дуже привабливий вигляд, вона не піддається ржавінню, та прослужить дітям не один десяток років. Гра на такому комплексі принесе масу задоволення дітворі. Ігровий комплекс призначена для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі.

 

Усвідомлюючи високу ступінь відповідальності за дітей, в процесі розробки і виготовлення, враховані вимоги нормативно-технічної документації України і європейських стандартів EN-1176. Вся продукція пройшла експертизу державної санітарно-епідеміологічної служби України, сертифікацію ISO і TUV.


Забороняється користуватися дітям до 3 років. З метою безпеки, не рекомендується користуватися при несприятливих погодних умовах, при яких існує ймовірність травмування дитини!

 

Зона безпеки становить 2 м в усі боки від проекції вироби. Монтаж обладнання передбачає бетонування в ґрунт.

 Виробник залишає за собою право вносити конструктивні зміни, які не погіршують споживчі властивості.